KONKURS CZYTELNICZY
31 marca 2017
admin

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

„BAŚNIE NA SZKOLNYCH ŚCIEŻKACH”

29 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się II Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Baśnie na szkolnych ścieżkach” dla klas II-III. Wzięło w nim udział 27 uczniów ze szkół podstawowych naszej gminy. Test, z którymi zmagali się uczestnicy konkursu, zawierał zadania zamknięte, otwarte oraz krzyżówkę. Wszyscy biorący udział w konkursie wykazali się szeroką wiedzą na temat przeczytanych baśni. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu, uczestnicy obejrzeli przedstawienie teatralne „Bajka – nie bajka” w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Konkursowe jury wyłoniło zwycięzców, którzy zostali nagrodzeni dyplomami i zestawami książek. Oto wyniki:

I miejsce  – Maja Talaga SP Nr 1 Koźmin Wlkp.

II miejsce – Wiktoria Michalak SP Nr 3 Koźmin Wlkp.

III miejsce – Anna Wawrzyniak SP Mokronos

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!

Organizatorzy