WIZYTA ZAPROSZONYCH GOŚCI
31 marca 2017
admin

Niezwykli podróżnicy w Jedynce

W miniony czwartek trzecioklasiści Jedynki wraz z wychowawczyniami, gościli przy herbatce niezwykłych gości, podróżników, państwa Elżbietę i Zbigniewa Leopldów. Małżeństwo podzieliło się swoimi obszernymi wiadomościami z podróży po Ameryce.

W niezwykle ciekawy i fascynujący sposób opowiedzieli i pokazali na slajdach zdjęcia, które przybliżyły dzieciom tak odległy kontynent. Razem z fascynatami Ameryki, wyruszyliśmy wirtualnie do Kanady, Toronto, Montrealu, Quebec oraz wielu innych niesamowitych miejsc. Goście przybliżyli wiele informacji i ciekawostek, które sprawiły, że staliśmy się bogatsi w naszą krajoznawczą wiedzę. W wielu głowach młodych ludzi została zaszczepiona chęć podróży, zwiedzania odległych kontynentów na naszym globie.

Naszym podróżnikom bardzo serdecznie dziękujemy i życzymy dużo zdrowia oraz możliwości realizowania swoich pasji.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Maryniak