TURNIEJ O RUCHU DROGOWYM
10 kwietnia 2017
admin

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

10 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla klas IV – VI. W Turnieju udział wzięły trzy czteroosobowe zespoły reprezentujące szkoły podstawowe miasta i gminy Koźmin Wielkopolski. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą teoretyczną – znajomością przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i udzielania pierwszej pomocy, a także wiedzą praktyczną – jazdą rowerem po wyznaczonym torze. Szkoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca, będą reprezentować gminę podczas eliminacji powiatowych Turnieju.  Są to:

I miejsce  – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim

oraz

II miejsce  – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Borzęcicach

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!