19 czerwca 2017

,,BEZPIECZNIE PODCZAS WAKACJI”

W dniu 12 czerwca 2017r.- tuż przed nadciągającymi wakacjami w naszej szkole dla uczniów kl.O-VI odbyło się spotkanie z przedstawicielami policji i ratownikiem panem Pawłem Jaworskim. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie zachowywać się podczas nadchodzących wakacji. Pan ratownik rozmawiał z nimi na temat bezpiecznych zachowań nad wodą podczas letniego wypoczynku. Dzieci wspólnie z funkcjonariuszem przypomniały jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz spędzać czas wolny na placu zabaw i innych miejscach na świeżym powietrzu. Przypomniano jak należy postępować w przypadku kontaktu z osobą nieznajomą, jakich informacji nie należy udzielać oraz jak wzywać pomoc w sytuacji zagrożenia.

Zespół redakcyjny ,,Trzecioklasista”