koncert
13 listopada 2017
admin

KONCERT UKRAIŃSKIEGO ZESPOŁU „ZBRUCZ”

W piątek 10 listopada już po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole ukraiński zespół pieśni i tańca „Zbrucz”. Zespół zaprezentował znane ukraińskie pieśni oraz oczarował publiczność tańcami m.in. gruzińskim i cygańskim.

Tancerze wystąpili w przepięknych strojach. Zespół  bardzo szybko nawiązał niesamowity kontakt z publicznością, a melodyjne dźwięki ukraińskiej muzyki wypełniające salę gimnastyczną wręcz porywały do zabawy.

 

Wszyscy doskonale się bawili począwszy od przedszkolaków po najstarszych uczniów naszej szkoły. Na koniec wspólnie zaśpiewano piosenkę „Hej sokoły” znaną w obu krajach. Było to niezwykłe artystyczne spotkanie z bogatą i piękną ukraińską kulturą

link do zdjęć: https://drive.google.com/file/d/1BHNPjEwDzJbhs22KpeyKldDbwN8jb3LK/view?usp=drive_web