POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM
23 listopada 2017

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM  „SZLACHETNA PACZKA” W „JEDYNCE”

Od 27 listopada do 08 grudnia 2017 roku odbędzie się zbiórka darów w koszach przy sekretariacie szkoły (materiały szkolne, słodycze, artykuły spożywcze sypkie i o dłuższym terminie przydatności do spożycia).

W dniach 9 – 10 grudnia 2017 zostanie uruchomiony w szkole magazyn regionalny, a całość zebranego towaru zostanie przekazana potrzebującym rodzinom.

W tegorocznej edycji projektu w Koźminie Wielkopolskim działa 8 wolontariuszy, którzy docierają do prawdziwej biedy. Celem rejonu jest pomoc kilkunastu rodzinom.

Na stronie www.szlachetnapaczka.pl można już wybrać rodzinę w potrzebie z rejonu Koźmina Wielkopolskiego.

W razie pytań można się kontaktować z Wolontariuszem w rejonie – Łukasz Naglak tel. 693 641 819