czas karnawału – czas zabawy
6 lutego 2018
admin

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

Dnia 1.02.2018 w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas IV-VII. Motywem przewodnim całej zabawy było hasło: „Disco jak z bajki”. W związku z tym sala była wypełniona barwnymi  przebierańcami – postaciami z bajek. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością w stworzeniu bajecznego stroju.

Dzieci bawiły się przy utworach puszczanych przez DJa. Wspólna zabawa, tańce i kolorowe światła stworzyły niezapomnianą atmosferę. Na koniec dyskoteki, jury reprezentowane przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego oraz nauczycieli wybrało najpiękniejszy strój. Pan Dyrektor pogratulował i wręczył nagrodę zwyciężczyni – Izabeli Brenk z klasy IV c – przebranej za syrenkę Ariel. Następnie wszyscy z panem Dyrektorem na czele zatańczyli do piosenki „Jedzie pociąg z daleka”.

Zabawa była doskonała, a wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor.