NOWA INICJATYWA
21 marca 2018
admin

KLUB MAM PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM

W środę 28 lutego odbędzie się pierwsze spotkanie Klubu Mam. Jest to inicjatywa Katarzyny Jankowskiej-Zajączkowskiej skierowana do kobiet będących w ciąży i tych posiadających już potomstwo. Celem Klubu Mam jest spotkanie się z innymi mamami, wymiana rodzicielskich doświadczeń, a także rozwój osobisty tychże kobiet. Na zajęcia będą zapraszani goście: dietetyk, logopeda, położna itd. Dla dzieci, które przyjdą na spotkanie ze swoimi mamami będzie przygotowany kącik gier i zabaw. Pierwsze spotkanie, które odbędzie się 28.02.2018 roku, będzie spotkaniem zapoznawczym. W drugiej części spotkania odbędzie się wystąpienie Pani Dietetyk – mgr Darii Kaźmierczak, na temat żywienia małego dziecka.

Serdecznie zapraszamy!