REKOLEKCJE
21 marca 2018
admin

REKOLEKCJE SZKOLNE

Rekolekcje – to w Kościele czas poświęcony odnowie duchowej prze modlitwę, konferencje oraz spowiedź. Pomagają na pewne ważne sprawy spojrzeć trochę inaczej…

Nasze szkolne rekolekcje trwały od 12 – 14 marca 2018r. Przeżywaliśmy je wraz z ojcem Rafałem, który podczas wspólnych spotkań w naszym kościele parafialnym, w ciekawy sposób przypomniał nam, że Bóg, jak dobry Ojciec, zawsze z miłością czeka na nas. Przypomniał nam też, że Królestwo Boże ma być dla nas najwspanialszym skarbem. Nie zabrakło również wspólnych śpiewów i zabawy.

W dwóch pierwszych dniach rekolekcji, w czasie porannych zajęć, dzieci wykonywały przeróżne prace plastyczne: „Ewangeliczne esy – floresy”„Makietę Grobu Pańskiego” czy

projekt dotyczący sylwetki św. Józefa. Podsumowaniem naszych spotkań była wspólna Droga Krzyżowa oraz Msza Święta, kończąca trzydniowe przygotowania do wydarzeń świąt Wielkanocnych