Konkurs – Moje ulubione drzewo
22 kwietnia 2018
Redaktor

Dnia 19.04.2018 r.  odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „ Moje ulubione drzewo”. Konkurs został zorganizowany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Przyrodnicze Borek przy współudziale M- GOK Borek Wlkp.

Przedmiotem konkursu była całoroczna obserwacja jednego drzewa, wybranego z najbliższego otoczenia a następnie udokumentowanie artystyczną fotografią. Uczestnicy wykonali zdjęcia drzewa w czerech porach roku.

Uczestnikami konkursu były osoby w trzech kategoriach wiekowych zamieszkałe w ościennych gminach.

Z naszej szkoły wzięło udział sześć uczennic.

I MIEJSCE zajęła  Agnieszka Arendz

II MIEJSCE zajęła  Nikola Smolińska

wyróżnienia otrzymały:

Jagoda Urbaniak

Julia Patecka

Aleksandra Baranowska

Julia Marszałek

Zwycięscy  i wyróżnione osoby  otrzymały nagrody i dyplomy.

GRATULUJEMY

Po wręczeniu nagród odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy wykonywali gadżety na Święto 3 Maja.