WAKACJE Z „JEDYNKĄ”
16 maja 2018

Szanowni Państwo, przekazujemy ofertę wypoczynku letniego, jaki przygotowaliśmy dla dzieci. Przy zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Karty na półkolonie i obóz można odbierać w sekretariacie szkoły do 25.05.br.

OBÓZ – Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” i Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim organizują obóz sportowo-rekreacyjny od 01-07.07.2018 w Góry Izerskie do Świeradowa Zdroju. Cena: 780 zł (transport, wyżywienie, nocleg, ubezpieczenie, atrakcyjny program sportowo-rekreacyjny, zajęcia na boisku Orlik i basenie, 2 wycieczki zagraniczne do Drezna i Liberca.

PÓŁKOLONIE – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wlkp. organizuje półkolonie „Zwiedzamy Wielkopolskę” od 09-13.07.2018r. Cena: 100 zł (zabawy integracyjne, gry i zabawy sportowe, warsztaty plastyczne, zabawy muzyczno-ruchowe, wstęp na basen, 2 wycieczki turystyczno-krajoznawcze po Wielkopolsce).