FOOTBALL W „JEDYNCE”
17 maja 2018
Redaktor

Drużyny dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej Nr w Koźminie Wielkopolskim w roku szkolnym 2017/2018 brały udział w następujących turniejach piłki nożnej odnosząc sukcesy sportowe:

– 22.09.2017 r. – Turniej Piki Nożnej klas 4 – 5 dziewcząt i chłopców.

Drużyna Dziewcząt (III miejsce), Drużyna Chłopców (I miejsce).

– 20.10.2017r. Eliminacje powiatowe w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego (III miejsce).

– Turniej o Puchar Tymbarku 2017/2018.

W eliminacjach gminnych drużyna chłopców pokonała kolegów ze Szkoły Podstawowej w Starej Obrze. Podczas eliminacji powiatowych musimy uznać wyższość drużyn z Krotoszyna i Kobylina. Drużyna dziewcząt (III miejsce).

– Turniej w Zimnowodzie, piłkarze Jedynki rozegrali ciekawe zawody, piłka nożna w wydaniu ,,free style”, czyli zabawa i finezja. Nowe doświadczenie i IV miejsce. Ten turniej wspominamy bardzo ciepło.

– BZ WBK 2017 Krotoszyn. Turniej na sztucznej nawierzchni na hali.

Dwie drużyny Szkółki Piłkarskiej GOS rozegrały dwudniowy turniej. Chłopcy z Jedynki, Trójki i Pogorzeli uplasowali się :

U – 10 – V miejsce.,

U – 9      X miejsce.,

– Prestiżowy Turniej w Krotoszynie 21.01.2018 r. Lions Club Cup Krotoszyn dla drużyny GOS Koźmin Wielkopolski. Zawodnicy szkół podstawowych z Jedynki, Trójki, Mokronosa i Pogorzeli pokonali wszystkich i przy hymnie Ligi Mistrzów, i wygranej w rzutach karnych (I miejsce).

– 3 marca piłkarze Szkółki GOS, rozegrali Turniej Wisła Cup 2018 w Borku.

Drużyna wygrała turniej i cieszyła się z sukcesu .

– Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOS dla szkół podstawowych.

7.05.2018 roku sześć podstawówek rywalizowało o puchar w kategorii dziewcząt i chłopców. Reprezentacje spisały się na złoty medal. Jedyneczka zgarnia całą pulę. Radość dzieci nieoceniona, gratulujemy wszystkim drużynom.

– Eliminacje w Pleszewie. Piłkarze ze Jedynki i Trójki reprezentowali powiat krotoszyński w Turnieju Piłkarska Kadra Czeka 2018 Chłopców.

Drużyna starsza i drużyna młodsza nie awansowała do Finałów Wielkopolski.

– 16.05.2018 r. Piłkarska Kadra Czeka Finały Wielkopolski LZS w Koźminie Wielkopolskim Dziewcząt.

Mocno obsadzony turniej, reprezentacje powiatów walczyły o puchar w dwóch kategoriach   ,,Mała Kadra”, ,,Duża Kadra”. Dwie drużyny oparte na piłkarkach Jedynki,  Borzęcic, Borzęciczek, Gimnazjum i Krotoszyna.

Młodsze dziewczyny zajęły III miejsce w grupie i nie awansowały do rundy finałowej. Starsze zawodniczki wygrały grupę ze srebrnym medalem i Wicemistrzostwem Wielkopolski cieszyły się z II miejsca.

– Chłopcy z Jedynki rozwijają swoje zdolności i umiejętności na zajęciach wychowania fizycznego w swojej Szkole Podstawowej Nr 1 i Szkółce Piłkarskiej GOS  pod okiem nauczycieli i trenerów.

Kadra dziewcząt „Jedynki”:

Julia Urna, Joanna Młynarska, Oliwia Mrówczyńska, Julia Jędrzejak, Maja Talaga, Natalia Golińska, Zuzanna Kosin, Maria Pórolniczak, Zuzanna Mucha, Julia Działoszek,  Oliwia Szymczak, Anna Podlarz, Julia Nowakowska, Julia Ratajczyk, Kinga Dawidowicz, Szymczak Oliwia, Wojtkowiak Magda, Mazurowska Natalia, Kowalska Aleksandra, Bączyk Katarzyna.

Kadra Chłopców „Jedynki” :

Kamil Rój, Borowczyk Maciej, Kieliba Michał, Plewiński Jakub, Kot Michał, Marecki Michał, Borowski Norbert, Piotrowski Patryk, Gabryielczyk Bartek, Leszek Rybicki, Antek Rybicki, Figaj Jędrzej, Figaj Franek, Wosiński Maciej, Wosiński Marcin, Kaczmarz Oliwier, Woźniak Kajtek, Oliwier Grzesiak, Czajka Filip, Mikołaj Talaga.

Piłkarki i Piłkarze, którzy razem z nami odnosili sukcesy:

Marika Wojciechowska, Asia Suszczyńska, Marysia Gola, Daria Kawalec, Marysia Zawodna , Paulina Krawiec, Marysia Gościniak, Daria Frąckowiak, Wiktoria Łączniak, Weronika Czajka, Zuzanna Stasiak, Anna Wojciechowska, Wiktoria Antkowiak, Wiktoria Kaźmierczak, Natalia Juskowiak, Tobiasz Celebański, Bartek Zmyślony, Dawid Dłażejczyk, Patryk Młokosiewicz, Tomek Nowicki, Kacper Frydrychowicz,Oskar Jarosz, Jakub Stanisławski.

Dziękujemy! Tworzymy jeden team. Łączy nas piłka!

Adam Włodarczyk