Wycieczka klas V-tych do Pokrzywnej
18 czerwca 2018
Redaktor

Klasy Va i Vb w dniach 13 – 15 czerwca 2018r. udały się na wycieczkę do Pokrzywnej.  Swoją wizytę uczniowie rozpoczęli mocą atrakcji w Zaginionym Mieście Rosenau. Były karuzele, przejażdżka ciuchcią po terenach Gór Opawskich, Park Żywiołów – lekcja z fizyki i optyki, Straszna Sztolnia Złota – lekcja historii z nutką strachu, Ogród Wody, potwór z Rosenau, Świat do góry nogami – czyli przygoda w wirującym zamku, Kino Emocji Cinema 7D. Kolejnym punktem było zwiedzanie Nysy i rejs statkiem po jeziorze Nyskim. Trzeciego dnia uczniowie przeszli edukacyjno-dydaktyczną ścieżkę przyrodniczą w rezerwacie przyrody „Cicha Dolina”. Nie zabrakło ogniska z pieczonymi kiełbaskami, dyskoteki czy meczu piłki nożnej i siatkowej:)

Wycieczka klas V-tych do Pokrzywnej