Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
6 września 2018
Redaktor

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dwa miesiące letniego odpoczynku szybko minęły i nadszedł czas powrotu do szkoły. 3 września oficjalnie rozpoczął się kolejny rok szkolny. Podczas uroczystej inauguracji uczniowie krótką inscenizacją oraz radosnymi piosenkami rozpoczęli czas nauki. Z radością powitani zostali nowi podopieczni – dzieci z klas pierwszych oraz oddziału zerowego. Prowadzący przypomnieli także, że 1 września 1939 roku nastąpił atak Niemiec na Polskę i wybuchł największy światowy konflikt zbrojny – II wojna światowa.

Pan dyrektor Jacek Zawodny w swoim przemówieniu serdecznie powitał zebranych – uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz złożył wszystkim życzenia wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym – nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości, a uczniom, zapału w zdobywaniu wiedzy, natomiast rodzicom nieustannego wspierania swoich pociech w sukcesach i porażkach oraz owocnej współpracy ze szkołą.