WIZYTA POLICJANTÓW W JEDYNCE
10 września 2018
Redaktor

Jak co roku we wrześniu, i tym razem odwiedzili naszą szkołę Panowie Policjanci. Przypomnieli oni uczniom Jedynki podstawowe zasady poruszania się po ulicach, w drodze do i ze szkoły. Nasi goście opowiadali uczniom klas pierwszych o bezpiecznym zachowaniu podczas zabaw i na drodze; uświadomili dzieciom, jak ważną sprawą jest zachowanie bezpieczeństwa i znajomości ruchu drogowego.

Następnie, pierwszaki wraz z policjantami i nauczycielkami udały się na przejście dla pieszych, by sprawdzić swą wiedzę dotyczącą prawidłowego poruszania się po ulicach w praktyce i pokazać, iż potrafią właściwie zachować się na drodze oraz prawidłowo i bezpiecznie przejść przez ulicę.

Na zakończenie spotkania, dzieci otrzymały od Panów Policjantów drobne, ale jakże ważne upominki – plany lekcji i odblaski, które z pewnością zwiększą ich widoczność na drodze.