Wycieczka do banku PKO BP
3 października 2018
Redaktor

Wycieczka do banku PKO BP

3 października 2018 roku uczniowie klasy I a wybrali się na wycieczkę do Oddziału I Banku PKO BP w Koźminie Wielkopolskim. Dzieci miały okazję porozmawiać o różnorodnych formach oszczędzania. Pani dyrektor zachęcała uczniów, by przystąpili do SKO, jako jednej z możliwości odkładania swoich oszczędności na wymarzony przez siebie cel. Na koniec każdy otrzymał element odblaskowy oraz balonik.

W pierwszych dniach października uczniowie klasy I b  odwiedzili koźmiński oddział Banku PKO. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak oszczędzać, aby spełniać swoje marzenia. Miały też możliwość zobaczenia takich miejsc w banku, jakich na co dzień nie widzimy – sejfy, alarmy. Mogły tez sprawdzić autentyczność banknotów. Na koniec wszyscy otrzymali upominki.

Dziękujemy za miłe przyjęcie!

                                                                                       Zespół redakcyjny ,,Trzecioklasista”