Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej “Jedynki”.
12 października 2018
Redaktor

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej “Jedynki”.

            Eliminacje gminne rozegraliśmy w sali gimnastycznej  “Trójki” na Klasztornej. W zawodach uczestniczyły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa w Starej Obrze.

Wyniki spotkań:

  1. SP nr 3 – SP nr 1 (1:2),
  2. Stara Obra – SP nr 3 (2:1),
  3. SP nr 1 – Stara Obra ( 2:3).

Po eliminacjach, szkoły z Jedynki i Starej Obry reprezentowały gminę Koźmin Wlkp. na Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.  Na finałach stawiło się 9 Szkół Podstawowych z powiatu.

Jedyneczka w grupie B rozegrała swoje spotkania z drużynami.

  1. SP nr 1 Koźmin Wlkp. – Zduny (2:1),
  2. Zduny – SP nr 3 Krotoszyn (1:2),
  3. SP nr 3 Krotoszyn – S P nr 1 Koźmin Wlkp. (2:0),

Kończymy swoje mecze i plasujemy się na IV pozycji w turnieju. Koledzy ze Szkoły Podstawowej w Starej Obrze grali ze Szkołą Podstawową nr 8 Krotoszyn, Szkołą Podstawową w Sulmierzycach. Ostatecznie uplasowali się na VII pozycji w finałach powiatu.

Kadra Zawodników “Jedyneczki”:

Franek Figaj, Jędrzej Figaj, Maciek Wosiński, Marcin Wosiński, Leszek Rybicki, Antek Rybicki, Oliwier Grzesiak, Oliwier Kaczmarz, Kajetan Woźniak, Jędrzej Ziętkiewicz.

tekst i foto Adam Włodarczyk