Wycieczka do Wrocławia
8 listopada 2018
Redaktor

Wycieczka do Wrocławia

Dnia 6.11.2018 roku klasa IV b pojechała do Aquaparku we Wrocławiu. O godzinie 10.00 weszliśmy na basen, po rozmowie z ratownikami WOPR (o tym, jak bezpiecznie korzystać z obiektu, dbać o bezpieczeństwo swoje i innych), zaczęliśmy bawić się na dostępnych dla nas atrakcjach. Najbardziej podobała nam się ,,rwąca rzeka”, zjeżdżalnie i baseny zewnętrzne. Czas bardzo szybko minął i po trzech godzinach musieliśmy opuścić ten wspaniały obiekt. Zbliżała się pora obiadowa, brzuchy po takiej zabawie zrobiły się puste, więc wybraliśmy się do ,,najlepszej‘’ restauracji, czyli słynnego Maca. Szybko zrealizowano zamówienia i każdy z nas zadowolony i najedzony wracał do domu. Wycieczka może i była krótka, ale dostarczyła nam mnóstwo atrakcji i zabawy, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu.

Adam Włodarczyk