Julia Damasiewicz rozpoczęła sezon startowy!
20 lutego 2019
Redaktor

Julia Damasiewicz rozpoczęła sezon startowy!

Po styczniowych treningach w Egipcie przyszedł czas na rozpoczęcie sezonu startowego 2019. Reprezentacja Polski – w tym uczennica SP nr 1 w Koźminie Wlkp. Julia Damasiewicz – wzięła udział  w evencie otwierającym cykl zawodów organizowanych przez Emirates Kiteboarding Association – Abu Dhabi Kitesurfing Open 2019 (14-16 luty 2019). W bajecznym o toczeniu i wśród powszechnej życzliwości mieszkańców Abu Dhabi polscy zawodnicy mieli okazję potrenować oraz zmierzyć się z zawodnikami z czołówki światowej. Julia i tym razem godnie reprezentowała swoją Szkołę oraz miasto Koźmin Wlkp. wchodząc na podium dwukrotnie. W kategorii Open Kobiet zajęła III miejsce, a w kategorii Junior Girls uplasowała się na pozycji II.  Kolejne, bardzo ważne dla Julii zawody, to Mistrzostwa Świata w Campione (Włochy), które odbędą się krótko po egzaminach ósmoklasisty – w weekend majowy.