DRZWI OTWARTE
22 lutego 2019
Redaktor

SUPER JEDYNKA „OGŁASZA, ŻE GOŚCINNA I WSZYSTKICH W GOŚCINĘ ZAPRASZA…”

 Parafrazując słowa Adama Mickiewicza, można podsumować  wydarzenia, które miały miejsce w Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp. we wtorek, 19.02.2019 r. w ramach OTWARTYCH DRZWI DLA PRZYSZŁYCH UCZNIÓW I ICH RODZICÓW.

Pod hasłem Zakochana „Jedynka” zaprezentowano oryginalny, różnorodny i przede wszystkim niezwykle radosny program artystyczny, będący swoistą wizytówką S.P. nr 1 w Koźminie Wlkp. Barwne tańce, piosenki, dowcipne anegdotki związane z walentynkami, a także smaczny poczęstunek, gry i zabawy, prezentacje: naukowe (!) oraz multimedialna… Wszystko to złożyło się na bardzo miłą atmosferę imprezy. Roześmiane i zaciekawione buzie Szanownych Małych oraz Dużych Gości mówiły same za siebie!

Dyrektor Szkoły – Pan Jacek Zawodny skierował do Zaproszonych następujące słowa: Jesteśmy „Super Jedynką”. Jednak nie wszystko jest u nas „super”. Ciągle staramy się udoskonalać i modernizować bazę dydaktyczną. I tu mamy jeszcze trochę do zrobienia. Obecnie wchodzimy w drugi etap informatyzacji szkoły: przed nami wdrożenie dziennika elektronicznego i przygotowanie Multimedialnego Centrum Bibliotecznego wraz z drugą pracownią komputerową. Są w naszej placówce rzeczy również „super”, które świadczą o tym, że jesteśmy „Super Jedynką”. Należą do nich: innowacyjne, kreatywne pomysły, projekty; różnorodna oferta zajęć pozalekcyjnych oraz organizacja letniego i zimowego wypoczynku, a także bardzo dobrze wykształcona i przygotowana kadra dydaktyczna. To stanowi o bardzo mocnych stronach naszej placówki. W koźmińskiej „Jedynce” nauczyciele rozwijają talenty i zainteresowania uczniów.

Z  pewnością nasi pedagodzy pomogą Waszym dzieciom odnieść sukces i dobrze przygotować je do funkcjonowania we współczesnym świecie.

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia w „Super Jedynce”!

Tekst: Agnieszka Praczyk

Foto: Sylwia Gołąbek