WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA
23 lutego 2019
Redaktor

WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA

             W dniu 21.02.2019 r. kilkoro uczniów z klas VIII wraz z opiekunem panią Beatą Kuzia zainteresowanych w przyszłości praktyczną nauką zawodu wybrała się na wycieczką zawodoznawczą. Wyjazd ten był zorganizowany we współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych w Krotoszynie. Młodzież zwiedziła zakłady pracy znajdujące się na terenie Koźmina Wlkp. i Rozdrażewa tj. „Auto Serwis Ryszard Kostka”, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Naglak” „Cukiernia i Piekarnia Paterek”, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Henmar”, Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „Dager” oraz „Centrum Budowlane Stolmat”. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w różnych zawodach oraz zdobycia wielu ciekawych informacji. Dziękujemy raz jeszcze właścicielom firm za bardzo miłe przyjęcie i poświęcenie nam swojego czasu.