STRAJK NAUCZYCIELI
7 kwietnia 2019
Redaktor

Koźmin Wlkp., dn. 07 kwietnia 2019r.

Komunikat Dyrektora szkoły w sprawie strajku

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice i Uczniowie

Po konsultacji z Przewodniczącym Komitetu strajkowego w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim informuję, że już od poniedziałku 08 kwietnia 2019r. będzie trwał strajk pracowników oświaty w szkole. Działaniami strajkowymi pokieruje Komitet strajkowy.

O efektach rozmów rządu ze związkami zawodowymi dowiedziałem się z mediów dopiero o godz. 21.43, stąd komunikat tak późno.

Szkoła będzie otwarta i w każdej chwili można zadzwonić lub przyjść oraz zasięgnąć informacji. Przypominam, że sekretariat szkoły jest czynny w godzinach od 7.30 do 15.30. W razie potrzeby proszę o kontakt za pośrednictwem:

– tel./fax: 62 721 68 54, e-mail: sekretariat_sp1@wp.pl
– www.sp1.kozminwlkp.pl, www.facebook.com

Zapewniam, że szkoła przygotowała dla dzieci zajęcia opiekuńcze. Świetlica szkolna będzie czynna w godz. 7.00-16.00. Już od rana będę osobiście prowadził zajęcia świetlicowe, sportowo-rekreacyjne i kulturalne. Proszę o dowiezienie dzieci do szkoły, ponieważ chęć posłania dzieci do szkoły w czasie strajku zadeklarowało niewielu rodziców, zadecydowano, że jeśli dojdzie do strajku dowozy do szkół będą odwołane. Rodzice, którzy zechcą pozostawić dzieci w placówkach oświatowych muszą dowieźć do nich dzieci.

Wszelkie informacje będę na bieżąco zamieszczał na stronie internetowej i profilu na facebooku.

Dołożę wszelkich starań, aby w tej trudnej sytuacji zapewnić uczniom maksimum bezpieczeństwa i opieki. Dla mnie to też nowa i trudna sytuacja, stąd bardzo proszę o zrozumienie i wyrozumiałość.

Z wyrazami szacunku,
Jacek Zawodny
Dyrektor szkoły