Sukcesy wokalne Jakuba Lisieckiego
27 maja 2019

Sukcesy wokalne Jakuba Lisieckiego

Jakub Lisiecki jest uczniem klasy VII b. Skromny, niezwykle ambitny chłopak i co najważniejsze – uzdolniony muzycznie. Pięknie śpiewa, gra na gitarze i z powodzeniem reprezentuje naszą „Jedynkę” w konkursach wokalnych.

W maju Kuba wziął udział w dwóch konkursach wokalnych: 18.05.2019 r. w 4. Festiwalu Piosenki „Lajk Song Festiwal” Kotlin 2019 z piosenką Korteza „Hej Wy” oraz 20.05.2019r. w XXVIII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej „Śremsong ‘2019” z piosenką „Drogi” (Stróże Poranka). W obu konkursach jury doceniło talent naszego ucznia – Kuba został wyróżniony i znalazł się wśród tegorocznych laureatów.

Gratulujemy Kubie i życzymy mu kolejnych sukcesów wokalnych w nowym roku szkolnym!