37 Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza
9 grudnia 2019
Redaktor

37 Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino!

5 grudnia 2019 roku uczniowie klasy III a i III b z opiekunami wzięli udział w 37 Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! Projekcja filmu „Lotte i zagubione smoki” miała miejsce w Multikinie w Poznaniu. To bardzo przejmujący, ale jednocześnie optymistyczny obraz dla najmłodszych widzów o tęsknocie za rodziną, miłością i akceptacją, o rodzeństwie, przygodzie, podróży, funkcjonowaniu w grupie, konflikcie, przebaczeniu oraz empatii.

Po seansie udaliśmy się do Parku Trampolin – Jump Areny, gdzie mieliśmy okazję doskonalić swoją sprawność fizyczną i  kondycję. Szaleństw na trampolinach, w parku linowym i w basenach z gąbkami nie było końca.

Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Mc Donaldzie, gdzie wstąpiliśmy  na małe co nieco.

Pełni wrażeń wróciliśmy do domu. To była bardzo udana wycieczka!

                                                                               Tekst i zdjęcia:

                                                                               Marlena Nowak

                                                                               Mariola Szkudlarek