Komunikat Dyrektora szkoły
16 marca 2020
Redaktor

Komunikat Dyrektora szkoły

W związku z informacjami, jakie pojawiły się w mediach i jakie uzyskałem od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krotoszynie dotyczących potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem na terenie powiatu krotoszyńskiego informuję, że zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz pracowników zostało zabezpieczone wydanymi wcześniej zarządzeniami

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krotoszynie informuje, że osoby,  u których wystąpiły objawy grypopodobne, czyli złe samopoczucie, bóle mięśniowe, kaszel, problemy z oddychaniem, duszność kontaktowały się pod nr 62 7253234 w. 41 lub 45,  bądź pod telefonem alarmowym 603-119-875.

Od 16.03.2020r. (godz. 14.00) szkoła jest zamknięta. Pracownicy administracji będą wykonywali prace zdalnie, a pracownicy obsługi pozostają w gotowości do pracy.

Bardzo proszę czytać na bieżąco informacje w dzienniku elektronicznym. W bardzo ważnych sprawach można kontaktować się z dyrektorem szkoły:
tel. 605 438 448, e-mail: jacekzawodny@hot.pl

 

Dyrektor szkoły

Jacek Zawodny