LIST DYREKTORA DO DZIECI
18 marca 2020
Redaktor

Drogie Dzieci,

to trudny czas dla nas wszystkich, szczególnie dla Was. Póki co jesteśmy bezpieczni, a Wasze zdrowie i bezpieczeństwo  zostało zabezpieczone wydanymi wcześniej zarządzeniami i obecnymi działaniami szkoły. Pewnie jest Wam ciężko i to rozumiem. Pamiętajcie, że to jest trudny czas dla Waszych Rodziców, Nauczycieli i innych osób. Na razie będziemy mieli kontakt tylko za pośrednictwem mediów elektronicznych. Wasi Nauczyciele zadbali, by przygotować materiały do samodzielnej nauki. W razie pytań możecie się z nimi kontaktować przez dziennik elektroniczny.

Pamiętajcie również, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krotoszynie informuje, że osoby, u których wystąpiły objawy grypopodobne, czyli złe samopoczucie, bóle mięśniowe, kaszel, problemy z oddychaniem, duszność powinny się kontaktować pod numerem telefonu 62 7253234 w. 41 lub 45, bądź pod telefonem alarmowym 603-119-875.

Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju! Do zobaczenia w murach szkoły!

 

Dyrektor szkoły

Jacek Zawodny