Komunikat Dyrektora szkoły
17 marca 2020
Redaktor

Szanowni Państwo, otrzymuję informacje, że szkoła Was nie informuje o obecnej sytuacji. Kategorycznie temu zaprzeczam!

Pracownicy administracji, administrator strony i profilu na facebooku na bieżąco kontaktują się z dyrektorem szkoły i podajemy Wam rzetelne informacje. Przypomnę również, że od początku wysyłamy Wam komunikaty za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Jednak nie wszyscy z Was odczytują te wiadomości, które są wysyłane tylko do Was. Widzę, kiedy jaki rodzic się loguje. Z przykrością stwierdzam, że nie wszyscy korzystają z takiej komunikacji. Stąd ponawiam swoją prośbę żeby odczytywać komunikaty, w tak trudnym momencie dla społeczeństwa.

Przypominam, że podałem również własny numer telefonu żeby kontaktować się ze mną osobiście: tel. 605 438 448, e-mail: jacekzawodny@hot.pl

Pozostaję do Państwa dyspozycji i na pewno na bieżąco będę Was informował. Życzę spokoju i zdrowia!

 

Dyrektor szkoły

Jacek Zawodny