LIST DYREKTORA DO DZIECI I RODZICÓW
26 marca 2020
Redaktor

LIST DYREKTORA DO DZIECI I RODZICÓW

Drogie Dzieci,

Już wcześniej do Was pisałem, że to trudny czas dla nas wszystkich, dla Waszych Rodziców i Nauczycieli. Mamy naukę zdalną i nasza aktywność przeniosła się do internetu. Zauważacie, że są przeciążone serwery, platformy edukacyjne i dziennik elektroniczny. Wiem o tym i próbuję temu zaradzić.

Dzisiaj kiedy byłem kolejny raz w murach szkoły uświadomiłem sobie, że ta wyjątkowa placówka to nie kompleks budynków. Jest ona pusta i bez Was te budynki i Jej baza dydaktyczna są bezużyteczne. Czekamy na Was, ale w obecnej sytuacji pozostańcie w domach i dbajcie o zdrowie.

Uczniu, pamiętaj, że: Możesz! Potrafisz! Dasz radę! Wierzę w Ciebie!
I jeszcze jedno: napisz, zadzwoń, zapytaj swojego Nauczyciela „co słychać?” Oni też potrzebują Twojego wsparcia i dobrego słowa.

Szanowni Rodzice,

Jeśli Wasze dzieci będą miały bardzo dobre oceny, to świetnie! Ale jeśli nie zalogują się do Librusa lub nie zdążą czegoś zrobić, bo są problemy techniczne, to nie denerwujcie się. Pamiętajcie, że w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Obecnie zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze!

 

Wasza troskliwość i rozsądek są gwarancją sukcesu oraz bezpieczeństwa dzieci. Nauczyciele i wychowawcy będą Was wspierać i pomagać. Dlatego bardzo gorąco Wam dziękuję za pomoc dzieciom i zrozumienie nauczycieli, w chwili kiedy nikt z nas nie ma wpływu na obecną sytuację.

Życzę Wam dużo zdrowia, cierpliwości i spokoju!

Dyrektor szkoły

Jacek Zawodny