KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
15 kwietnia 2020
Redaktor

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

Przypominam, że uruchomiliśmy dla Was wsparcie, podczas którego możecie uzyskać pomoc, gdy nie macie z kim porozmawiać, a coś Was bardzo martwi lub z czymś sobie nie radzicie podczas kwarantanny związanej z koronawirusem.

Do Waszej dyspozycji jest pedagog szkolny Pani Marzena Tomczak, która informuje: „Nie mamy możliwości kontaktu osobistego. Wiem, że są wśród Was osoby, które mogą potrzebować wsparcia. Chętnie pomogę, doradzę, odpowiem na pytania. Jestem do Waszej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 14.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus. Jeśli chcielibyście ze mną porozmawiać telefonicznie, dajcie również znać poprzez Librus. Skontaktuję się z każdym, kto będzie miał taką potrzebę.”

Dyrektor szkoły

Jacek Zawodny