Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
8 czerwca 2020
Redaktor
28 lutego 2020 roku 89 uczniów naszej szkoły brało udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. Konkurs organizowany był dla czterech grup wiekowych tj. dla edukacji wczesnoszkolnej (klasy I-III), dla szkoły podstawowej (klasy IV-VI), dla szkoły podstawowej (klasy VII-VIII) oraz dla liceum ogólnokształcącego (klasy I-III). Każda z grup rozwiązywała inny zestaw łamigłówek, łącznie 26 pytań testowych o zróżnicowanym stopniu trudności.
Na wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy zdobyli ponad 75% punktów:
Poziom I
Kamil Kląskała
Maksymilian Kaj
Iga Jarus
Zuzanna Naskręt
Poziom II
Jakub Troczyński
Zofia Leopold
Julia Ratajczyk
Natalia Golińska
Dominika Zawodna
Weronika Szwedo
Poziom III
Jakub Młokosiewicz
Gratulujemy osiągniętych wyników i dziękujemy wszystkim za udział