KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
19 czerwca 2020
Redaktor

Drodzy Uczniowie i Absolwenci, uprzejmie informuję, że nadchodzi zakończenie roku szkolnego i podsumowanie Waszej edukacji.

Ze względu na fakt, iż jesteśmy w trakcie pandemii koronawirusa w szkole wprowadzono wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Proszę o stosowanie się do instrukcji i poleceń pracowników szkoły. Przypominam też o stroju galowym, który obowiązuje podczas zakończenia roku szkolnego.

W tym roku ten dzień będzie wyglądał inaczej niż dotychczas. Uczniowie klas I – VII będą odbierali swoje świadectwa wg wyznaczonych godzin od wychowawcy klasy na boisku szkolnym. Natomiast Uczniowie klas VIII będą mieli pożegnanie z wychowawcami i dyrektorem szkoły na boisku szkolnym, gdzie odbędzie się krótkie  (ok. 30 minut) podsumowanie edukacji w szkole podstawowej.

Uczniowie, którzy nie odbiorą świadectwa, a będą je odbierać w innym terminie, uzgadniają to telefonicznie z sekretariatem szkoły.

W dniu zakończenia roku szkolnego nie kursują autobusy szkolne. Rodzice dowożą dzieci do szkoły po odbiór świadectw.

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Życzę bezpiecznych wakacji i zasłużonego wypoczynku!

Dyrektor szkoły

Jacek Zawodny