Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – klasy I – VII
29 czerwca 2020
Redaktor

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – klasy I – VII

Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich dzień, czyli koniec roku szkolnego 2019/2020. Wreszcie można odpocząć, być może gdzieś wyjechać. Epidemia koronawirusa spowodowała, że tegoroczny rok szkolny był wyjątkowy. Niezwykłe było także jego zakończenie. Zamiast uroczystej akademii dla wszystkich uczniów, skromne wręczenie świadectw i nagród na szkolnym boisku. Uczniowie, jak i nauczyciele mieli maseczki na twarzach; zalecane było także dystansowanie się. Jednak, pomimo tej sytuacji, uczniowie zapewne z uśmiechami na twarzach, choć skrywanymi pod maseczkami, odbierali świadectwa, na których nierzadko znajdował się czerwony pasek. Serdecznie gratulujemy osiągnięcia bardzo wysokich wyników w nauce. Mamy nadzieję, iż rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego odbędzie się już w „normalnych warunkach”.