Komunikat ZHP
17 września 2020
Redaktor
Szanowni Rodzice,
Chcielibyśmy zaprosić Wasze dzieci do dołączenia do Związku Harcerstwa Polskiego! Jesteśmy najstarszą i największa organizacją w Polsce.
Chcemy by w tym trudnym czasie nasi harcerze i zuchy mogli nadal przeżywać niezapomniane przygody i poznawać nowych przyjaciół.
W harcerstwie stawiamy na wspólną zabawę, integracje między rówieśnikami, która jest teraz szczególnie ważna po miesiącach spędzonych w domach, bez spotykania się w szkole.
Przesyłamy Państwu harmonogram zbiórek i kontakt do drużynowych. Prosimy aby dziecko przyszło na zbiórkę z wypełnionym oświadczeniem, które dołączone zostało do tego komunikatu. Zbiórki odbywają się zgodnie z wszystkimi wytycznymi obowiązującymi obecnie w związku z sytuacja epidemiczną.
1- Zbiórki zuchowe dla dzieci z klas I-III w soboty o godz. 15.00 ( od 26 września), w tym tygodniu wyjątkowo gra terenowa dla zuchów w niedziele 20 września o 16.30. Szczegóły na plakacie. Podczas gry terenowej drużynowy przedstawi więcej informacji odnośnie dalszych zbiórek.
Drużyny harcerskie:
Dziewczyny z klas IV-VI – zbiórki we wtorki o 17.00 w siedzibie hufca ul. Floriańska 21 (najbliższa zbiórka we wtorek 22 września)
Chłopcy z klas IV-VI- zbiórki w soboty o 16.30 w siedzibie hufca ul. Floriańska 21 (najbliższa zbiórka w sobotę 19 września)
Zbiórki w drużynie starszoharcerskiej dla uczniów klas VII-VIII w piątki o 17.00  w siedzibie hufca ul. Floriańska 21. Najbliższa zbiórka wyjątkowo o 17.30 w piątek. Kolejne o godz. 17.00