INFORMACJE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
15 stycznia 2021
Redaktor

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

                                                        Wisława Szymborska

         Gorąco zachęcam do odwiedzin biblioteki szkolnej 😊

Wypożyczenia książek przez uczniów klas I-III odbywać się będą wg ustalonego indywidualnego harmonogramu.

Uczniowie klas IV-VIII nadal będą się uczyć zdalnie, lecz w  tym trudnym czasie zachęcam Was do odwiedzin biblioteki szkolnej. Możecie czytać w wolnej chwili indywidualnie, z rodzeństwem, z bliskimi… Będzie to znakomity sposób na oderwanie się od rzeczywistości, na poprawę humoru i odstresowanie się po zajęciach przed komputerem. Pamiętajcie! Czytanie książek dobrze wpływa na pamięć, ćwiczy koncentrację i skupienie, pobudza kreatywność, rozwija uczucia i zdolność do empatii. Książki stawiają pytania pobudzające do dalszych przemyśleń, wprowadzają do nieznanego, fantastycznego świata, są także świetną rozrywką
i mądrym sposobem na ciekawe spędzenie czasu.

Poniżej nowe godziny otwarcia biblioteki szkolnej:

PONIEDZIAŁEK      8:00 – 14:30

WTOREK                  9:30 – 16:00

ŚRODA                      8:00 – 13:30

CZWARTEK             9:30 – 16:00

PIĄTEK                     8:00 – 13:00

Wszystkim życzę zdrowia, wytrwałości i wszelkiego dobra.

Monika Raś – nauczyciel bibliotekarz