KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
24 lutego 2021

Szanowni Państwo, Drodzy Ósmoklasiści,

W związku z decyzją Ministra Edukacji i Nauki z dn. 17 lutego br. informuję, że w dn. od 17 do 19.03.br. odbędą się tzw. próbne egzaminy ósmoklasisty organizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Harmonogram:

• 17 marca br. (środa), godz. 9:00 – język polski
  • 18 marca br. (czwartek), godz. 9:00 – matematyka
  • 19 marca br. (piątek), godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Cała treść komunikatu wraz z wytycznymi epidemicznymi dostępna jest na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki, z którymi proszę się zapoznać:

Ponadto informuję, że w dn. 03 i 10.03.br. odbędą się konsultacje dla uczniów kl. VIII z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Szczegóły próbnych egzaminów i konsultacji przekażą wychowawcy klas za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Z wyrazami szacunku,

Jacek Zawodny