Literackie Wyzwanie Lego

Literackie Wyzwanie Lego
 z Biblioteką Pedagogiczną w Gorzowie Wielkopolskim
pt. „COŚ SŁODKIEGO”

Wakacje tuż tuż, lecz nie rezygnujemy z literackich wyzwań! Kolejne #6 Literackie Wyzwanie Lego z Biblioteką Pedagogiczną w Gorzowie Wielkopolskim pt. „COŚ SŁODKIEGO” nawiązuje do letnich klimatów. Zapraszamy do smacznych podróży z książką u boku.

Pomocna Wam niech będzie przygotowana w zeszłym roku przez bibliotekarzy i uczniów Kulinarna Mapa Literackiego Świata. Znajdziecie na niej prawie 200 smacznych książkowych – nie zawsze słodkich opisów różnych potraw.

MAPA: https://www.google.pl/maps/@4.3575319,45.2470321,3z/data=!3m1!4b1!4m2!6m1!1s1KVruZD4PAzqbaDYRbyPgHWoi_tvUvqAD?hl=pl

Niech zainspirują Was one do zbudowania „czegoś słodkiego” np. ciasta, potrawy, deseru, miejsca, osoby związanej z „czymś słodkim”.

Na prace czekam aż do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia 2021 r.

Zdjęcia tradycyjnie przesyłacie na adres biblioteki szkolnej: biblioteka_sp1@o2.pl

Do zdjęcia koniecznie dopiszcie:

• tytuł swojej pracy;
  • swoje imię, wiek i miejscowość,
  • co zbudowałeś/aś oraz wskaż jaka literacka historia Cię zainspirowała (podaj autora i tytuł książki, wiersza).

Miłych wakacji

Monika Raś – nauczyciel bibliotekarz