Finał konkursu „Internetowa Liga Łamigłówkowa”
11 czerwca 2021
Redaktor

Dnia 9 czerwca 2021 r. na terenie naszej szkoły odbył się finał konkursu „Internetowa Liga Łamigłówkowa”, który składał się z dwóch etapów. Jego organizatorem jest Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM przy Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. Konkurs wymagał od uczniów systematyczności i wytrwałości. Polegał na rozwiązywaniu łamigłówek publikowanych w tygodniowych odstępach od 21 listopada do maja. Do finału zostali zakwalifikowani uczniowie Natalia Golińska, Piotr Antoniewicz, Adam Ciszewicz, Lena Wojdała, Marcin Ciszewicz, Wojciech Wojdała.

Gratulacje dla wszystkich uczestników tego konkursu. Podsumowanie już wkrótce.

A tak było dwa lata temu:

https://www.facebook.com/elzbieta.wojtkowiak.712/posts/491404981599342