Święto Patrona Szkoły – podziękowanie
17 listopada 2021
Redaktor

Szanowni Państwo,

Co roku obchodzimy Święto Patrona Szkoły Podstawowej nr 1 w Koźminie Wielkopolskim. Warto przypomnieć, że nasza szkoła jest nie tylko świadkiem wydarzeń, ale również historii pisanej przez jej uczniów, dlatego chcemy godnie czcić pamięć koźmińskich bohaterów. Pragniemy, by o naszej lokalnej historii nie zapomniano i przetrwała dla następnych pokoleń. Stąd przygotowane obchody Jubileuszu 115-lecia Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 i 150-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 w Koźminie Wielkopolskim.

Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom szkoły, powołanemu komitetowi i uczniom za wykonaną ogromną pracę, aby te uroczystości mogły się odbyć w tak pięknym stylu.

Z wyrazami szacunku i podziękowania,

Jacek Zawodny
Dyrektor