Szkolny konkurs “PATRON SZKOŁY”
18 listopada 2021

Z okazji obchodów Święta Patrona Szkoły  po raz siódmy został zorganizowany  dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły konkurs plastyczny i test wiedzy pt. „PATRON SZKOŁY”.

Dzieci z klas pierwszych i drugich wzięły udział w konkursie plastycznym. Do organizatorów wpłynęły 84 prace. Komisja konkursowa w składzie: Mariola Szkudlarek, Monika Raś, Magdalena Dubisz przyznała nagrody:

I m        Adam Gołąbek kl. II a

II m      Gabriela Nowak kl. I a

III m     Bartosz Wesołowski kl. II b

Ponadto przyznano wyróżnienia:

Dagmara Jarosz kl. II b

Aleksandra Wesołowska kl. II b

Karina Płończak kl. I b

Uczniowie z klas III – VIII sprawdzali swoją wiedzę o patronie rozwiązując test „Co wiem o patronie szkoły?”. W kategorii klas III-IV test rozwiązywało 17 uczniów, natomiast w kategorii klas V – VIII test rozwiązywało 30 uczniów. Komisja konkursowa w składzie: Janina Sierszuła, Monika Raś, Mariola Szkudlarek, przyznała następujące nagrody w dwóch kategoriach:

kl. III – IV

I m    Iga Jarus kl. IV b

II m   Natalia Łyskawa kl. III b

III m  Dobrochna Olejnik kl. III a

kl. V – VIII

I m    Maja Talaga  kl. VIII a

II m   Dominika Zawodna   kl. VIII a

III m  Katarzyna Dzielicka  kl. VIII b

Gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do udziału w konkursie za rok!