XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – Certyfikaty
3 grudnia 2021
Redaktor

Nasza szkoła otrzymała od Organizatorów WMTDay certyfikat oraz podziękowania za udział w obchodach XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Przypominamy, że Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – ŚDTM, zwany również WMTDay (ang. World Multiplication Table Day) obchodziliśmy 1 października 2021r.

ŚDTM to akcja edukacyjna, która odbywa się każdego roku w ostatni piątek września lub pierwszy piątek października. Tego dnia szkoły z różnych stron świata uczestniczą w wydarzeniu, którego celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Organizatorem Głównym ŚDTM jest Wydawnictwo WKM Rachmistrz, wyłączny wydawca kart Grabowskiego, pomysłodawcy tego święta. Akcja ta ma na celu zachęcić uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji!
Nauczyciele matematyki