Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU “PARKOWE SKRZATY” W KOŹMINIE WLKP.
24 marca 2022
Redaktor

10 marca Samorząd Uczniowski naszej szkoły pod opieką Pani Marzeny Adamkiewicz udał się do Koźmińskiego przedszkola z niezwykłą misją…

Naszym zadaniem było przedstawienie szkoły dzieciom w formie scenki, krótko streszczającej to jak się u nas w JEDYNCE żyje, a przede wszystkim to, aby zachęcić przedszkolaków, by trochę zainteresowały się naszą wspaniałą szkołą.

Myślę, że z pewnością nam się to udało, a potwierdzeniem może być chociażby wymowna odpowiedź dzieci na zadane przez nas pytanie:

“To kto idzie do Jedynki?”

Odpowiedziały nam podniesione w górę ręce dzieci.

Dla Nas jako niedługo już opuszczających mury tej szkoły uczniów, spotkanie z jej spadkobiercami oraz naszymi następcami było niesamowite.

Mieliśmy niebywałą okazję, aby przypomnieć sobie dawne, przedszkolne czasy, a warto dodać, że wszyscy zostaliśmy bardzo przyjemnie przyjęci, czego efektem mogą być nasze roześmiane twarze po wyjściu z przedszkola.

Maja Talaga