Międzyszkolne Święto Matematyki
15 kwietnia 2022
Redaktor

11 kwietnia uczniowie klas IV-VIII mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę matematyczną w konkursie „Mistrz klas” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Koźminie Wlkp. w ramach Międzyszkolnego Święta Matematyki. Poziom zmagań był bardzo wysoki i wyrównany. Po zaciętej walce matematycznej wyłoniono najlepszych matematyków.

Klasa IV
I miejsce – Tobiasz Pieniężny (SP nr 3),
II miejsce – Amelia Zachwiej (SP nr 3),
III miejsce – Julia Marciniak (SP nr 3)

Klasa V
I miejsce – Aleksandra Sobańska (SP nr 3),
II miejsce – Zuzanna Naskręt (SP nr 1),
III miejsce – Antoni Garkowski (SP nr 3)

Klasa VI
I miejsce – Zofia Wypuszcz (SP nr 1),
II miejsce – Lena Humpa (SP nr 3),
III miejsce – Franciszek Zmyślony (SP nr 3)

Klasa VII
I miejsce – Alan Ratajczyk (SP nr 1),
II miejsce – Julia Wałęsa (SP nr 3),
III miejsce – Aleksandra Błażejczyk (SP nr 1)

Klasa VIII
I miejsce – Jakub Pawlak (SP nr 3),
II miejsce – Julia Ratajczyk (SP nr 1),
III miejsce – Zofia Leopold (SP nr 1).

Składamy gratulacje wszystkim uczestnikom za prezentowany wysoki poziom, osiągnięte wyniki oraz wspaniałą rywalizację.

Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 3 za zaproszenie do udziału w konkursie oraz miłą atmosferę. Podczas oczekiwań na rozstrzygnięcie konkursu uczniowie mogli grać w gry planszowe. Była to wspaniała zabawa i szansa na integrację uczniów między szkołami.

Nauczyciele matematyki