Wyjście na kręgielnie – klasa IVa
15 kwietnia 2022
Redaktor

13 kwietnia z okazji Zajączka uczniowie klasy IVa wraz z wychowawczynią udali się na kręgielnie. Bawiliśmy się wspaniale. Podzieleni na dwie grupy (męską i żeńską) zmagaliśmy się z ciężkimi kulami próbując zbić kręgle. Fakt zbicia chociaż jednego z nich sprawiał nam niesamowitą radość. Była świetna zabawa oraz integracja zespołu klasowego. Tutaj każdy bez względu na płeć, wzrost, tężyznę mógł zostać wpisany na listę najlepszych uzyskując 100 punktów. Taki wynik udało się osiągnąć naszemu koledze Hubertowi Gościniakowi, z czego ogromnie się cieszymy. Po godzinie gry wciąż nie mieliśmy dość, ale wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Tym przyjemniejszy był to dzień, że w kręgielni można było spotkać psa, z którym mieliśmy okazję się pobawić.