Wesołe kodowanie w parku – Klasa III A
21 października 2022
Redaktor

Klasa III a już po raz trzeci wzięła udział w  Europejskim Tygodniu Kodowania. Zgłoszone wydarzenie to „Wesołe kodowanie w parku”.   Uczniowie pracując na zajęciach w kilkuosobowych grupach, przygotowali własną mapę obrazkową parku z zaznaczonym miejscem, w którym ukryto wskazówki prowadzące do skarbu. Dalszy ciąg zabawy odbył się już w parku miejskim. Postępując zgodnie z instrukcją, przygotowanym planem, tropiciele szukali, odkodowywali polecenia i wykonywali zadania. Na szczęście pogoda nam dopisała i spędziliśmy w parku niecodzienną, wesołą lekcję. Było wiele radości, zadowolenia i satysfakcji z wykonanej pracy.  Ostatnie zadanie doprowadziło uczestników do słodkiego skarbu, a ukończenie wszystkich zadań nagrodzone zostało certyfikatem.