Z ŻYCZENIAMI DLA BYŁYCH PRACOWNIKÓW SZKOŁY
3 grudnia 2022
Redaktor

 “Dobre słowa nie kosztują dużo, choć czynią wiele dobrego”
                                                                                                   Blaise Pascal

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Grudzień w Jedynce, rozpoczął się tradycyjnym rozwożeniem kartek świątecznych, zaproszeniem na spotkanie wigilijne wraz z upominkiem i serdecznymi życzeniami dla byłych pracowników szkoły. 

Radość, zaskoczenie a nade wszystko wzruszenie, malowało się na twarzach emerytów.  Takie chwile sprawiają, że uświadamiamy sobie, jak ważna jest potrzeba rozmowy z drugim człowiekiem. Wdzięczność w oczach seniorów za pamięć, zostaje długo w pamięci.

Okres świąteczny to również czas refleksji. Pamiętajmy o osobach starszych, samotnych dla, których każdy gest dobroci jest bezcenny.

Życzymy, aby tegoroczne Święta, były dla nich czasem spędzonym w zdrowiu i radości z najbliższymi.

Tekst: A. Maryniak