NASZA SZKOŁA LAUREATEM KONKURSU CODEWEEK 2022
23 stycznia 2023
Redaktor

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów konkursu „1000 pierwszych organizatorów CodeWeek” zorganizowanego przez NASK – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie we współpracy z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów w ramach tegorocznej, jubileuszowej 10. edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Konkurs odbywał się w dniach 8-23 października 2022 roku. Z Polski wzięły udział 13 833 szkoły. My znaleźliśmy się wśród 1000 szkół, które jako pierwsze zgłosiły swoje wydarzenie związane z nauką i doskonaleniem programowania.

Jako zwycięzcy otrzymaliśmy dwa pakiety 10 gier CodyRoby wraz ze specjalną taśmą, która pozwoli przenieść planszę do gry w dowolne miejsce i zwiększyć jej rozmiar. Nagrody umożliwią nam dalsze zabawy z programowaniem przez cały rok, nie tylko podczas CodeWeek.

Nauczyciele informatyki