Udział w akcji „Książka chroni” Fundacji Powszechnego Czytania
9 marca 2023
Redaktor

W środowy poranek, 1 marca 2023 r. dotarło do naszej szkoły ponad 60 książek 😊 w ramach uczestnictwa w akcji „Książka chroni” Fundacji Powszechnego Czytania. Otrzymaliśmy „górę” książek dla dzieci młodzieży w języku ukraińskim, ukraińsko-polskim oraz angielskim. Całość dostarczyło nam wydawnictwo Nowa Era. Książki w języku angielskim przekazała organizacja International Book Project, książki w języku ukraińskim są darem wydawców z Ukrainy. Książka cegiełka powstała dzięki zaangażowaniu polskich pisarzy i ilustratorów. Teraz wszystkie pozycje czekają na opracowanie, by jak najszybciej były dostępne dla naszych uczniów!

Dziękujemy bardzo Fundacji Powszechnego Czytania za każdy egzemplarz oraz wspieranie nie tylko szkół i bibliotek, ale przede wszystkim dzieci i młodzieży.

Zapraszamy wkrótce do wypożyczania nowych książek 😊

Fundacja Powszechnego Czytania

Supermoc książek. Poradnik

Monika Raś, Magdalena Dubisz