Zajęcia otwarte w ZSP im. Józefa Marcińca w Koźminie Wlkp.
9 marca 2023
Redaktor

Już niedługo nasi ósmoklasiści staną przed najważniejszym wyborem w swoim życiu – wyborem szkoły ponadpodstawowej. Wybór dobrej szkoły to ważny krok w życiu każdego młodego człowieka. Oferta szkół jest bardzo duża. Grunt to dobrze i świadomie wybrać, dostosować wybór do swoich potrzeb, wymagań i oczekiwań.

W poniedziałek 6 marca br. uczniowie klas ósmych zostali zaproszeni do koźmińskiego Zamku i Liceum na ul. Boreckiej na zajęcia otwarte. Nasi ósmoklasiści byli mile zaskoczeni bogatą ofertą szkoły oraz ciekawymi zajęciami przygotowanymi specjalnie dla nich przez nauczycieli i uczniów ZSP w Koźminie.

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom za tak miłe i gościnne przyjęcie. Wierzymy, że to spotkanie ułatwi naszym uczniom wybór i ośmieli ich w poszukiwaniach odpowiedniej drogi.

Coś się kończy, coś się zaczyna… Kochani Ósmoklasiści, nie bójcie się zaczynać od nowa! Wykorzystajcie nową szansę na budowę tego, co chcecie! Wybierajcie mądrze i odważnie! Życzymy Wam aby Wasze wybory były dla WAS najlepsze i najważniejsze – WASZE!

Foto: Aleksandra Rychlewska