Dystrybutor wody
19 kwietnia 2023

Już od kilku dni uczniowie (i nie tylko 😁) mogą korzystać z dystrybutora filtrującego do wody zainstalowanego w naszej szkole. Urządzenie to zostało zakupione przez Radę Rodziców ze środków, które udało się zebrać podczas organizacji tegorocznej zabawy karnawałowej. Będzie on bardzo przydatny szczególnie w upalne dni, ale nie tylko. Dzieci mogą z niego korzystać co ważne nieodpłatnie i bez ograniczeń. Pozostałe zebrane środki przekazane zostały na zakup mikrofonów i oświetlenia, które usprawnią przygotowywanie apeli oraz pozwolą w lepszy sposób pokazać potencjał twórczy naszych dzieci. Do dwóch sal udało się również zakupić dwa, nowe projektory, które wykorzystywane będą podczas zajęć lekcyjnych. Praca Rady Rodziców to tak naprawdę praca na rzecz naszych dzieci. Staramy się tak wykorzystywać nasze środki, aby czas jaki spędzają w szkole był dla nich atrakcyjny, a nauka była czystą przyjemnością.

Monika Nowakowska
Przewodnicząca Rady Rodziców