MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO
1 maja 2023
Redaktor

W dniu 20 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Krotoszynie odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych powiatu krotoszyńskiego, którego organizatorem było Koło Wielkopolskie Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki oraz sieć współpracy nauczycieli matematyki w powiecie krotoszyńskim.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6 B Zuzanna Naskręt i Hubert Polowczyk, którzy wygrali eliminacje szkolne. W I etapie finału uczniowie zmierzyli się z testem z zadaniami zamkniętymi, a w II etapie rozwiązywali zadania otwarte.

Uczniowie zyskali kolejne nowe i wspaniałe doświadczenie. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!

Nauczyciele matematyki